Заходи до Дня Дунаю

Дунай - Королева річок Європи! Захистимо разом надбання Європи! В рамках заходів щодо відзначення Дня Дунаю спільна акція Центру сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону, Дунайського біосферного заповідника та Всесвітнього фонду природи WWF в Україні, зі збору сміття. Ідея заходу - заохочення до спільного захисту річки Дунай, покращення її екологічного стану, шляхом активізації людей, що живуть у Дунайському басейні.


Українська

Суботники з прибирання сміття в берегових зонах

З нагоди Міжнародного дня Дунаю команда Центру сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону здійснить низку корпоративних суботників з прибирання сміття в берегових зонах. Цими акціями ми хочемо нагадати, що кожен з нас може принести користь природі і зберегти власне здоров'я, застосовуючи елементарні правила екологічної відповідальності та беручи участь у програмах екологічного волонтерства. Сьогодні наш «зелений десант» в містах Вилкове та Кілія.
Українська

Серія інформаційних семінарів

Стартувала серія інформаційних семінарів присвячених Всесвітньому Дню навколишнього природного середовища. Центр сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та громадською організацією «Aгрікола» 07 червня 2018 року провели інформаційний семінар на тему: «Все, що потрібно знати про природоохоронні Директиви ЄС. Відповідний захід є важливим етапом адаптації екологічного законодавства України до законодавства Європейського Союзу згідно Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.
Українська

Участь у семінарі

Участь у семінарі в рамках міжнародного проекту «Найважливіші правові інструменти ЄС для біорізноманіття - природоохоронні Директиви ЄС (EU Nature Directives)»

Українська

Семінар з екологічної освіти

У конференц-залі Центру в місті Кілія відбувся Семінар з екологічної освіти на тему: «Охорона довкілля обов’язок кожного», за участю школярів села Шевченкове Кілійського району

Українська

Проведені екологічного Брейн-рингу

Співробітники КО «Центр сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону» прийняли участь в організації та проведені екологічного Брейн-рингу між студентами транспортного коледжу Державного університету інфраструктури та технологій м Кілія

Українська

Засіданні громадської ради

24 травня 2018 року КО «Центр сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону» взяв участь у засіданні громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України. На засіданні громадської ради були розглянуті такі важливі для Одеської області, зокрема Придунав’я питання: вплив каналізаційних, господарсько-побутових і промислових скидів, зливових і дренажних стоків на якість поверхневих вод; вплив зміни клімату на водні екосистеми; зарегульованість річок штучними водоймами та відновлення аварійних ділянок захисних дамб та системи протипаводкового захисту на р. Дунай.
Українська

Навчальний семінар

Центр сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону надав підтримку в організації навчального семінару в рамках Спільної операційної програми "Україна - Румунія 2014-2020", який допоможе бажаючим брати участь у конкурсній програмі заповнити апплікаційну форму, розробити бюджет, користуватися системою EMS-ENI, укомплектувати супровідні та додаткові документи, нарощувати потенціал, вирішити інші незрозумілі та проблемні питання.
Українська

Обговорення питання виконання Угоди про асоціацію

Обговорення питання виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в частині якості води і управління водними ресурсами. Участь громадськості в екологічній складовій. Засідання громадської ради від 09.02.2018 року (Київ)

Українська

Обговорення водогосподарської галузі України

Обговорення актуальних питаннь про діяльність водогосподарської галузі України під час звіту голови Держводагентства І. Овчаренко. Пресс-центр Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», Київ, 09.02.2018 року

Українська

Сторінки