Монiторинг Дунаю УкрНЦЕМ 16-21 серпня

З 16 по 21 серпня 2016 року в межах проекту «Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України, Румунії, Республіки Молдова» (MIS-ETC Code 995) спеціалістами УкрНЦЕМ відпрацьовано 12 станцій моніторингу води та донних відкладень:

Українська

Зустріч партнерів в Одесі, 11 липня 2016 року

11 липня 2016 року у м.Одеса відбулась зустріч партнерів проекту. В ході зустрічі обговорювалися наступні питання: - поточна ситуація щодо Регіонального центру екологічних досліджень в Одеській області, розробка напрямів діяльності та статута; - поточна ситуація щодо дослідницких робіт в рамках заходів 1.1; 1.3; 1.4; 3.2; - адміністративні питання і звітність; - розробка плану діяльності на короткостроковий період.

Фото можно переглянути у нашій галереї

Українська

Зустріч з представниками Спільного Керуючого Органу та Спільного Технічного Секретаріату

12 - 13 липня 2016р. у м.Кілія та м.Вилкове відбулась зустріч Головного партнера проекту з представниками Спільного Керуючого Органу та Спільного Технічного Секретаріату . На зустрічі обговорювалися наступні питання: статус реалізації проекту, огляд будівлі для майбутнього Регіонального центру для екологічних досліджень та його концепції у м.Кілія та огляд об’єктів, на яких виконуються роботи в місті Вилкове.

Фото можно переглянути у нашій галереї

Українська

Семінари у травні-червні 2016 року

Семінар «Підвищення ефективності екологічного моніторингу та вдосконалення співпраці для зниження впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні» в рамках виконання великомасштабного проекту «Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України, Румунії та Республіки Молдова» (MIS ETC CODE 995) Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова. 2007-2013», що фінансується ЄС.
Українська

Зустріч у Бухаресті, 25 квітня 2016 року

25 квітня 2016р. у м.Бухарест, Румунія, відбулась зустріч партнерів проекту з представниками Спільного Керуючого Органу та Спільного Технічного Секретаріату . На зустрічі обговорювалися питання, проблеми і поточна ситуація пов'язані з реалізацією проекту.

Фото можно переглянути у нашій галереї

Українська

Керівний комітет проекту в Рені

Українська
У понеділок, 14 липня, вiдбудеться третє засідання Керівного комітету в Рені.   На цій зустрічі буде розглянуто доповідь про діяльність за минулий рік та затверджено спільну роботу протягом наступних 12 місяців.   Керівний комітет складається з представників усіх семи партнерів проекту.

Tags: